Dlaczego warto skorzystać z konsultacji i co to jest audyt SEO?

Opublikowane przez admin w dniu

Pozycjonowanie stron w Internecie to bardzo długi proces, który wymaga zastosowania odpowiedniej wiedzy. Wiele osób decyduje się na samodzielne pozycjonowanie, aczkolwiek może nie przynieść to oczekiwanych rezultatów. Warto skorzystać z konsultacji. Więcej dowiesz się w dzisiejszym artykule, który jest rozszerzeniem poprzedniego wpisu, który mówił o tym, ile kosztuje pozycjonowanie strony w Google.

Konsultacje SEO a pozycjonowanie stron w Internecie

Aby właściwie pozycjonować swoją stronę internetową, warto zdobyć na ten temat odpowiednią wiedzę. Konsultacje SEO pomogą Ci w odpowiednim pozycjonowaniu Twojej strony w Internecie. Jest to przede wszystkim szereg wielu procesów, które sprawią, że Twoja strona będzie widoczna w wyszukiwarce. Dzięki temu sprzedaż w Internecie będzie zwiększona. Podczas konsultacji, osoba, która posiada ogromną wiedzę na temat SEO jest w stanie dać nam na prawdę cenne wskazówki na temat pozycjonowania. Oprócz tego oceni to jak wcześniej pozycjonowaliśmy naszą stronę, dzięki czemu będziemy mogli zauważyć swoje własne błędy. Warto skorzystać z takiej konsultacji, ponieważ taka osoba zapewni nam odpowiednią strategię, która da nam pozycję w Internecie.

Liczba zadowolonych osób po konsultacji rośnie

Coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z konsultacji. Taka konsultacja z osobą, sprawi, że zdobędziemy ogromną wiedzę i nasze działania w Internecie będą na wyższym poziomie. W sytuacji której planujemy rozbudować swoją działalność, warto skorzystać z konsultacji SEO. Rozmowa ze specjalistą sprawi, że poczujemy się zdecydowanie pewniej. Algorytmy w Internecie ciągle się zmieniają. Specjalista zazwyczaj poszerza swoją wiedzę na bieżąco, dzięki czemu może podzielić się z nami informacjami, które będą bardzo przydatne.

Podczas konsultacji SEO zostaną poprawione wszystkie nasze błędy, które gdzieś nam umknęły. Nawet jeżeli jesteś osobą, która nie ma konkretnych pytań do specjalisty, to taka osoba postara Ci się wytłumaczyć o co chodzi w SEO i jak lepiej pozycjonować swoją stronę w Internecie. Obecnie w Internecie można znaleźć na prawdę wiele stron, które oferują konsultacje SEO. Cennik, jaki można spotkać jest bardzo różny, dzięki czemu będziemy mogli dostosować go do swojego budżetu.

Godzina konsultacji może kosztować zarówno sto złotych, jak i na przykład dwieście lub czterysta. Z całą pewnością wszystko zależy od wiedzy konsultanta. Poznawanie nowych metod pozwoli nam poszerzyć nasze kompetencje. Jeżeli zajmujemy się biznesem w Internecie warto inwestować w wiedzę na ten temat. Dzięki konsultacjom osiągniemy również większą samodzielność.

Konsultacje SEO

Konsultacje SEO są coraz bardziej popularne. Warto z nich korzystać, aby nauczyć się jak prawidłowo pozycjonować stronę. Jeśli chcesz skorzystać z profesjonalnych konsultacji SEO lub po prostu zapytać jakie produkty w naszym sklepiku będą w przypadku Twojej strony internetowej najkorzystniejsze, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. nasz Konsultant odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Audyt seo strony internetowej

Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jakiej kondycji pod kątem pozycjonowania w Google znajduje się obecnie Twoja strona WWW, to warto zlecić audyt seo online profesjonalnej firmie. Audyt polega na tym, iż specjalista sprawdza Twój serwis internetowy pod kątem wielu wskaźników, aby stwierdzić jego rzeczywistą „siłę” w rankingu wyszukiwania. Audyt seo, pozwala również stwierdzić, czy obecna agencja reklamowa robi „dobrą robotę”. 

Jak zrobić audyt seo samemu? Można to zrobić za pomocą takich narzędzi online, jak Ahrefs.com, SEMSTORM, czy też Senuto. Warto również zajrzeć do narzędzi Google, takich jak Search Console i Google Analytics, aby wyciągnąć z nich potrzebne informacje. Profesjonalny audyt seo strony internetowej, wymaga jednak specjalistycznej wiedzy, więc warto w tym przypadku skorzystać z usług rzetelnej agencji SEO (np. seotrade).

Ile kosztuje audyt SEO

Podobnie jak w przypadku konsultacji, koszt przeprowadzenia audytu SEO jest uzależniony od wielkości danego serwisu internetowego i kilku innych aspektów. Możemy jednak przyjąć pewne ramy cenowe, które wahają się od 500,00 zł za audyt małego serwisu internetowego do nawet 3000,00 zł za kompleksowy audyt dużego sklepu online. To ile kosztuje audyt SEO w przypadku Twojej strony internetowej, możesz ustalić z naszym specjalistą. Zapraszamy więc do kontaktu i rozmowy telefonicznej. 

Kategorie: SEO Blog

13 Komentarzy

Marta · 25 kwietnia 2019 o 11:55

Od dłuższego czasu zastanawiałam się nad konsultacjami SEO dla mojego sklepu internetowego. Wcześniej próbowałam sama uzyskać jakieś efekty, ale niestety szału nie było XD

Adrian Nowaczyński · 25 kwietnia 2019 o 13:28

Konsultacje to bardzo dobra sprawa… Nie raz dzięki nim zaoszczędziłem mnóstwo pieniędzy.

Tomek · 25 kwietnia 2019 o 15:14

Myślę, że to super pomysł. My Polacy zawsze wszytko chcemy robić sami, a czasami warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia innych osób, aby samemu zająć się tym co nas najbardziej interesuje!

Klawi · 25 kwietnia 2019 o 15:35

Bardzo dobry artykuł. Właśnie takiej wiedzy szukałem 😛

Dariusz P. · 25 kwietnia 2019 o 17:31

Fajnie, tylko trzeba dobrze wyselekcjonować takiego konsultanta 🙂

Ola · 25 kwietnia 2019 o 19:26

Każdy o tym wie… konsultacje seo to bardzo dobry pomysł, szczególnie dla początkujących w biznesie on-line. Szkoda, że nie byłam taka mądra jeszcze z 5 lat temu, kiedy to zaczynałam swój pierwszy biznes w internecie. Wtedy na pewno skorzystałabym z konsultacji, zamiast błądzić i szukać odpowiedzi samemu.

  admin · 26 kwietnia 2019 o 11:46

  Najważniejsze, żeby uczyć się na błędach. Wszyscy je popełniamy 🙂

Sebastian Pieróg · 25 kwietnia 2019 o 21:15

Hej, kupiłem od was wczoraj wieczorem listę katalogów NAP. za 21,77 zł. Płatność zrobiłem tradycyjnie na poczcie. Kiedy mogę spodziewać się wysyłki produktu? Próbowałem się do was dodzwonić z rana ok 6:30, ale niestety nikt nie odbiera…. :-((

  admin · 26 kwietnia 2019 o 11:50

  Cześć Sebastian. Przepraszamy, ale jesteśmy strasznie leniwi! Zaczynamy pracę dopiero od 8:00. Twoje zamówienie jest w trakcie oczekiwania na płatność. Jeśli zrobiłeś przelew na poczcie dziś rano, to wpłata zostanie zaksięgowana najprawdopodobniej dopiero jutro. Nie martw się! Masz dowód wpłaty z poczty? Wystarczy, że prześlesz na nasz adres e-mail skan takiego potwierdzenia i zamówienie od razu zostanie zrealizowane.

Joanna · 26 kwietnia 2019 o 07:36

Dobrze wiedzieć!

Martyna Szeląg · 26 kwietnia 2019 o 10:04

Jak zwykle same konkrety bez lania wody! dzięki 😉

Piotr · 26 kwietnia 2019 o 11:38

Czy można u was skorzystać z konsultacji dotyczących produktów w Państwa sklepie SEO? Ile to kosztuje? Potrzebuje dowiedzieć się, czy dobrze myślę odnośnie planowanych działań. będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.

  admin · 26 kwietnia 2019 o 11:52

  Witaj Piotr. Jeśli chcesz skorzystać z konsultacji dotyczących produktów w naszym sklepie SEO to serdecznie zapraszamy! Nie zapłacisz za to ani złotówki. Nasz specjalista zerknie na Twoją stronę i podpowie Ci podczas konsultacji, który produkt (lub produkty) mogą najlepiej się sprawdzić w przypadku Twojej strony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pozycjonowanie w Google – Jak to się robi?!?!

Email: 

Imię:   

Akceptuje politykę prywatności newslettera