Polityka prywatności newslettera

Nadrzędnym celem serwisu internetowego seorelations.pl jest dostarczanie swoim użytkownikom sprawdzonej wiedzy na temat pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych w wyszukiwarce Google. W związku z tym, uruchomiliśmy newsletter „Sekrety Specjalistów SEO”, znajdujący się pod adresem: http://seorelations.pl/darmowy-kurs-pozycjonowania/ obsługiwany przez zewnętrzny serwis internetowy, znajdujący się pod adresem http://freebot.pl.

Poniżej publikujemy zasady oraz sposób gromadzenia i przetwarzania danych, związanych z obsługą naszego Newslettera.

Prawa użytkownika

Właścicielem serwisu seorelations.pl jest firma SEOTRADE Mieczysław Kozak z siedzibą w Rykach, ul. Przemysłowa 74, kod pocztowy 08-500, który zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.10.1997 r. ( Dz. U. Nr 133 z dnia 29.10.1997 r. ), zapewnia wszystkim użytkownikom Newslettera o nazwie „Sekrety Specjalistów SEO” możliwość wglądu do swoich danych oraz ich poprawianie.

Subskrypcja Newslettera jest całkowicie bezpłatna.

Użytkownik ( Subskrybent ) Newslettera ma prawo w dowolnym momencie zmieniać lub całkowicie usunąć swój adres e-mail z naszej bazy. W celu wprowadzenia zmian lub całkowitego usunięcia swojego adresu e-mail z naszej bazy, należy wysłać wiadomość do administratora serwisu na adres agency@seorelations.pl lub kliknąć w link rezygnacji z subskrypcji, znajdujący się na samym końcu każdej z wysłanych przez nasz Newsletter wiadomości.

Gromadzenie danych

W celu uzyskania dostępu do Newslettera, należy zarejestrować się pod adresem internetowym http://seorelations.pl/darmowy-kurs-pozycjonowania/, podając swoje Imię i adres e-mail. Rejestracja w newsletterze jest zawsze dobrowolna. Drugim sposobem rejestracji w newsletterze, jest pobranie darmowego e-booka „Pozycjonowanie w Google – Jak to się robi?!”, dostępnego na stronie:
http://seorelations.pl/pozycjonowanie-w-google/darmowy-e-book/

Użytkownik oświadcza, że zdaje sobie sprawę, iż dodanie swojego Imienia i adresu e-mail w celu pobrania darmowego e-booka sprawia, iż jego adres dodaje się automatycznie do bazy newslettera serwisu SeoRelations.pl. Użytkownik w dowolnej chwili może zrezygnować z subskrypcji newslettera nie ponosząc przy tym żadnych kosztów.

Wykorzystywanie danych

Adresy e-mail, znajdujące się w bazie listy mailingowej „Sekrety Specjalistów SEO”, wykorzystywane są w celu wysyłania danemu użytkownikowi nowego Newslettera. Serwis internetowy seorelations.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości użytkownikom zarejestrowanym w bazie Newslettera „Sekrety Specjalistów SEO”.  Są to w szczególności informacje o nowościach w Sklepiku SEO, znajdującego się pod adresem http://seorelations.pl/sklepik-seo/, materiały edukacyjne o pozycjonowaniu i optymalizacji stron internetowych, ale również informacje handlowe, których wysyłka została opłacona przez Reklamodawców.

Dane subskrybentów Newslettera „Sekrety Specjalistów SEO” są całkowicie bezpieczne i nigdy nie będą przekazywane osobom trzecim.

Wykorzystanie Cookies

Serwis internetowy seorelations.pl wykorzystuje pliki Cookies ( jak większość stron internetowych ), które umożliwiają korzystanie z jego zasobów i zawierają użyteczne informacje przechowywane na komputerze użytkownika.

Wyłączenie odpowiedzialności

W wiadomościach e-mail z Newslettera „Sekrety Specjalistów SEO”, wysyłanych przez serwis seorelations.pl, mogą znajdować się odnośniki ( hiperłącza ) do innych stron internetowych. Serwis internetowy seorelations.pl nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczane tam informacje, stosowanie polityki prywatności i treści regulaminów, a także za treści ewentualnych przekazów reklamowych za które odpowiada Reklamodawca.

Zmiany w polityce prywatności

Serwis internetowy seorelations.pl zastrzega sobie prawo do zmian w treści powyższej polityki prywatności bez powiadomienia o tym fakcie użytkowników strony i subskrybentów newslettera. Jeśli nie zgadzają się Państwo z treścią powyższej polityki prywatności i uważają, że została w jakiś sposób przekroczona Państwa prywatność, prosimy o kontakt z naszym administratorem – agency@seorelations.pl

 

 

Pozycjonowanie w Google – Jak to się robi?!?!

Akceptuję politykę prywatności serwisu internetowego www.seorelations.pl dostępną tutaj.