Zleć pozycjonowanie

Dzień dobry! Miło Cię widzieć na stronie naszej agencji SEO. Zajmujemy się profesjonalnym pozycjonowaniem stron internetowych w wyszukiwarce Google od blisko 10 lat. Rzadką cechą, która odróżnia naszą firmę od konkurencji jest to, że zawsze podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia. Zachęcamy Cię do kontaktu z naszą agencją w celu uzyskania niezobowiązującej wyceny idealnej dla Twojej firmy usługi pozycjonowania.

  1. Skontaktuj się z nami telefonicznie: 530-992-006, bądź mailowo: agency@seorelations.pl.
  2. Prześlij nam adres swojej strony internetowej i opcjonalnie dodatkowe sugestie.
  3. Przygotujemy dla Ciebie niezobowiązującą propozycję współpracy w ciągu 24h.

Koszt usługi ustalany jest indywidualnie, biorąc pod uwagę:

– wielkość miasta;
– konkurencyjność w danej branży;
– popularność danych słów kluczowych;
– i inne czynniki.


Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie stron internetowych głównie składa się z dwóch elementów:

SEO ( z ang. Search Engine Optimization ) – jest to szereg działań technicznych, mających na celu przystosowanie danej witryny pod standardy wyszukiwarki ( głównie Google ) oraz optymalizacje jej strony głównej i podstron pod konkretne wyrażenia kluczowe, których użytkownicy używają w celu wyszukania odpowiednich treści.

oraz:

Link Building – zdobywanie linków wskazujących do naszej strony internetowej. Jest to proces, którego celem jest stworzenie odpowiedniego profilu linków, aby nasza strona znalazła się na samym szczycie wyników wyszukiwania. Linki do naszej strony, można rozumieć jak oddane na nią głosy. Im więcej dobrej jakości linków, tym wyższa pozycja w rankingu na wybrane wyrażenia kluczowe. Oczywiście nie wszystkie linki wskazujące są odpowiednie i bezpieczne dla naszego serwisu. Ważne jest jego otoczenie, wartość domeny wskazującej, tematyczność i szereg innych czynników. Jeśli nie wiemy jakie linki zdobywać do naszej strony firmowej to najprawdopodobniej bardziej sobie zaszkodzimy niż pomożemy. Warto więc skorzystać z usług doradztwa specjalisty SEO lub zlecić pozycjonowanie swojej strony profesjonalistom.

Jakie efekty daje pozycjonowanie?

Najprościej będzie chyba wytłumaczyć to na przykładzie: Załóżmy, że masz sklep rowerowy w Warszawie. Zakładasz swoją stronę firmową z możliwością zakupu części do rowerów on-line. Mimo tego, że Twoja strona jest bardzo ładna i profesjonalnie wykonana to niestety nie generuje żadnej sprzedaży. Rowerzyści z Warszawy szukają w wyszukiwarce produktów, które Ty posiadasz w swojej ofercie. Niestety Twoja strona internetowa znajduje się poza TOP10 pierwszej strony wyników wyszukiwania, toteż jest ona kompletnie nie widoczna dla potencjalnych klientów. 

W pewnym momencie decydujesz się na zlecenie pozycjonowania swojej strony lub samodzielnie starasz się poprawić jej kondycje w wyszukiwarce. 

Po upływie pewnego czasu, Twoja strona w końcu znalazła się w TOP10, a Rowerzyści z Warszawy mogą bez problemu odnaleźć Twoje produkty. Zaczynają pojawiać się zamówienia, zapytania od klientów, więc Twoja strona firmowa zarabia pieniądze. Właśnie takie efekty daje skuteczne pozycjonowanie.

Jakich metod używamy do pozycjonowania stron?

Nasza agencja SEO, proponuje skuteczne metody pozycjonowania stron, oparte na tzw. WHS ( White Hat SEO ). Na podstawie doświadczeń z ostatnich 10 lat, opracowaliśmy szereg skutecznych technik, które pomogą Ci osiągnąć wysokie pozycje w wyszukiwarce, aby Twoja firma stała się lokalnym liderem.

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

Wyróżnia nas:

  • atrakcyjna, indywidualna oferta cenowa;
  • prywatny monitoring pozycji strony dla klienta;
  • brak wiążących, długoterminowych umów;
  • jasne i przejrzyste zasady współpracy.

Zachęcamy do kontaktu
tel: 530-992-006
mail: agency@seorelations.pl

 

Pozycjonowanie w Google – Jak to się robi?!?!

Akceptuję politykę prywatności serwisu internetowego www.seorelations.pl dostępną tutaj.