Reklama w Google za darmo w 2020 roku?

Opublikowane przez admin w dniu

Wielu początkujących przedsiębiorców nie posiada na starcie zbyt dużego kapitału na reklamę, a jak wiadomo – reklama dźwignią handlu. Czy jest więc możliwa tania lub nawet reklama w Google za darmo? Na to pytanie postaram się odpowiedzieć w dzisiejszym artykule.

Bezpłatna reklama w Google

Pozycjonowanie lokalne w naturalnych wynikach wyszukiwania – Jeśli prowadzisz małą firmę i kierujesz swoje produkty bądź usługi do lokalnych odbiorców, warto abyś zainteresował się lokalnym pozycjonowaniem strony w Google. Czasami bywa tak, że w Twojej okolicy nie ma zbyt dużej konkurencji przez co osiągnięcie wysokich pozycji w wyszukiwarce staje się bardzo możliwe. 

Jeśli więc chcesz wypozycjonować swoją stronę za darmo w lokalnych wynikach wyszukiwania będziesz musiał zdobyć odpowiednią wiedzę oraz samemu zdobywać linki pozycjonujące do swojej strony. Jeśli potrzebujesz takiej wiedzy to zachęcam Cię do zapisania się na nasz newsletter. Wystarczy pobrać ebooka wypełniając formularz, a następnie będziesz otrzymywać co kilka dni wiadomości e-mail z lekcjami pozycjonowania stron. 

Kolejnym krokiem jest linkowanie Twojej strony z zewnętrznych źródeł. Jeśli mówimy tutaj o pozycjonowaniu lokalnym to doskonałym rozwiązaniem będzie zdobywanie linków z serwisów typu NAP. Tutaj znajdziesz listę katalogów NAP.

Bezpłatna reklama w Google Ads (dawniej AdWords) – Czy jest możliwa?

Tak, jest możliwa, ale pod warunkiem, że nigdy wcześniej nie reklamowałeś swojej firmy poprzez Google Ads (dawniej AdWords), oraz wydasz w Google Ads co najmniej 100 zł. Wtedy Google uzupełni Twoje konto o dodatkowe 200 zł za darmo. Jak uzyskać taki kupon na 200 zł? Wystarczy odwiedzić poniższą stronę:

https://ads.google.com/intl/pl_pl/start/

Następnie należy się zarejestrować podając swój adres e-mail, który chcemy wykorzystać do założenia konta w Google Ads. Po wypełnieniu formularza otrzymamy nasz kupon na 200 zł od Google na wskazany adres e-mail. Pamiętaj jednak, że nie jest to do końca darmowa reklama w Google, ponieważ najpierw trzeba wydać 100 zł na reklamę, aby nasze konto zostało zasilone bonusową kwotą. Jest to jednak miły ukłon ze strony Google dla początkujących przedsiębiorców, którzy chcą zaoszczędzić pieniądze i sprawdzić skuteczność działania Google Ads w przypadku ich biznesu.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej konsultacji lub szukasz kogoś do pomocy przy obsłudze Twoich kampanii reklamowych w Google to serdecznie zachęcam do kontaktu.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pozycjonowanie w Google – Jak to się robi?!?!

Akceptuję politykę prywatności serwisu internetowego www.seorelations.pl dostępną tutaj.